SONY DSC

Ultrace 2022 – galeria

Ultrace 2022 to była absolutnie niesamowita impreza. Do tego stopnia, że ciągle jeszcze jesteśmy zajęci zbieraniem szczęk z podłogi.

Plan na dziś jest więc taki, że pokażemy Wam najciekawsze zdjęcia z Ultrace 2022, a w przyszłym tygodniu dowiecie się co i jak. Już wtedy dokładnie, pełnymi zdaniami. No, to skoro mamy już plan na dziś, pora nacieszyć oczy zdjęciami autorstwa Michała – @lysy_w_kartonie.

Ma ktoś ochotę na pączki?
Jeśli ktoś pamięta mój wpis o bippu, to ten Lexus jest jednym z przykładów tego stylu. Natomiast jeśli ktoś nie pamięta, niech klikanie w obrazek.
A E S T H E T I C
#pridemonth czy jakoś tak...
To jest właściwie zwykłe Clio, ale przywiązanie do detali było ogromne.
To Porsche to replika, ale skradło serca żeńskiej części redakcji
Ten Nissan zrobił absolutną miazgę. Nie wiem jakim cudem nie wygrał Ultrace'u.
A, już wiem czemu. A nie czekaj, to auto nawet nie było w top 16...
Czy jeśli rura wydechowa zaczyna zwisać, niebieska tabletka zadziała?
Wierzcie lub nie, ale to nie nie były wszystkie driftowozy z Ultrace'u.
Jedni trzymają talerze obiadowe w kuchni, inni używają ich jako felg.
Żodyn nie spodziewał się zmodowanego Multicara. ŻODYN.
Mmmmm... Skodunia.
Kiedyś myślałem, że wystarczy mi zwykły Mustang Foxbody. Myliłem się. Chcę tego.
Myślę, że moje naczynia po wyjęciu ze zmywarki nie są tak czyste jak silnik tego Polo.

Pomyślcie jaki musiał być poziom imprezy, skoro to co widzieliście to zaledwie aperitif. Właściwie to aut był taki ogrom, że nie było wiadomo gdzie skierować aparat. Jeśli chcielibyśmy dokładnie sfocić każdy samochód, to brakłoby nam życia. Problemem jest to, że Ultrace nie trwa przez całe życie, a tylko jeden weekend w roku. Jeśli jednak chcecie cieszyć się Ultrace’em dłużej, skontaktujcie się z nami, aby otrzymać zdjęcia z imprezy w wysokiej rozdzielczości – idealne jako tło pulpitu, tapeta na smartfona czy tablet.

1 thought on “Ultrace 2022 – galeria”

  1. Piękne zdjęcia! Zazdroszczę. Prosimy o więcej!

    PS. Z tą zmywarką to chyba nie jest tak źle (mam nadzieję) 🙂

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Udostępnij ten wpis:

czytaj inne wpisy:

Najnowocześniejszy antyk – LS V8

Silniki LS znane są z wielu zalet – wysokiej wytrzymałości, mocy czy faktu, że General Motors używa go od lat 90’. Chevrolet Corvette, Hummer H2, Cadillac Escalade, Holden Commodore i wiele innych tego typu to samochody, pod których maską możemy znaleźć silniki V8 serii LS. Szeroka dostępność tych motorów oraz ich wysoka podatność na wszelkiego

Czytaj więcej »

Twin-Turbo czy Bi-Turbo? Co to za różnica?

Niektórzy twierdzą, że nazw Twin-Turbo i Bi-Turbo można używać zamiennie – nie jest to jednak prawda. Współczesne samochody coraz częściej wyposażane są w dwa turbo, zamiast jednego – czasem jest to podyktowane osiągami, a czasem po prostu brakiem miejsca pod maską. W takich przypadkach często możemy znaleźć w nazwie modelu, że jest to wersja “Bi-Turbo”

Czytaj więcej »

10 zaskakujących samochodowych bestsellerów

Marki samochodowe z zasady nie lubią ryzyka. Czasem jednak model inspirowany szaloną imprezą odnosi wielki sukces – wtedy zdziwiony jest zarówno zarząd jak i rynek. Producentom często zdarza się wprowadzać na rynek auta, których przeznaczeniem jest wielki sukces i niesamowita popularność – problem w tym, że mnożyć można sytuacje gdy tak się nie dzieje i

Czytaj więcej »

10 największych rozczarowań w historii motoryzacji

Pomimo naszej miłości do samochodów, czasem jesteśmy mocno rozczarowani najnowszymi produktami wielkich marek. Każdemu zdarzają się potknięcia – momenty w życiu, o których chcielibyśmy zapomnieć. Tak samo jest z producentami samochodów. Nawet oni, mimo niezliczonych inżynierów, projektantów, księgowych i innych ważnych ludzi doświadczają niepowodzeń i pomyłek w postaci nieudanych projektów, które chcieliby całkowicie wymazać ze

Czytaj więcej »

Walka z czasem czyli Time Attack!

Jak zbudować najszybsze auto na torze? Nie jest to proste, ale jest do zrobienia. Zwykle gdy już raz pojedzie się z autem na tor, to łapie się bakcyla i ma się ochotę znów tam pojechać i zobaczyć, czy może jest szansa zbić jeszcze trochę z osobistego rekordu czasu okrążenia. Może chociaż pół sekundy? Sekundę? Dwie?

Czytaj więcej »

Saturn – marka inna niż wszystkie – do czasu

General Motors miało w swojej historii wiele iście wybitnych pomysłów, ale żaden nie przebije Saturna. Amerykański koncern General Motors jest w Polsce znany głównie z tego, że kiedyś produkował Ople i Daewoo. Chevrolety też przez chwilę były na polskim rynku, ale gdy przestano oferować produkty Daewoo-podobne, popularność tej marki mocno spadła. Wśród entuzjastów motoryzacji General

Czytaj więcej »